VİDANJOR HİZMETLERİ

Kanal ve kanalizasyon temizleme konusunda kaliteli bir şekilde hizmet sunan GESSA teknik olarak vidanjör temizleme çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. Bu sayede evsel atıklar, kimyasal su çekimi ve su arıtma gibi alanlar için de hizmet talep edebilirsiniz. Ayrıca acil vidanjör temizleme uygulamalarından yararlanmak için de bizi dilediğiniz gün ve saatte arayabilirsiniz.

Vidanjör Kombine Kanal Temizleme

Vidanjör Temizleme Süreçleri

Kanalizasyon hatlarında zamanla biriken yağmur suları, yaşam alanları için tehdit oluşturabilir. Bir süre sonra bu suların tıkanmalara neden olması ayrıca kanalların iyi çalışmasını da engeller. Bu durumda akış sağlıklı bir şekilde sağlanamaz ve mağduriyetlerle karşılaşılabilir. Ek olarak zamanında temizlik uygulaması yapılmayan alanlarda kötü kokular da oluşmaya başlayacaktır. GESSA teknik olarak kanal hatlarının periyodik temizliğini yaparken uzun vadeli çözümler sunmaya devam ediyoruz. Vidanjör temizleme sürecinde robot kanal görüntüleme teknikleri kullanılarak öncelikle tıkanıklığın nedeni araştırılır. Bu süreç kapsamlı bir şekilde rapor edilir ve müdahale edilecek bölgelerde son teknolojik cihazlar kullanılır. Sonuç olarak ekstra maliyetlerden uzak bir şekilde işlemler tamamlanır. GESSA teknik firmamız, tüm kanal boruları için kaliteli görüntüleme ve kalıcı temizlik çözümleri sunmaktadır. Ayrıca bakım, onarım, yapım, rehabilitasyon ve görüntüleme hizmetlerinde de uzun yıllardır başarılı hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Kombine Kanal Temizleme Hizmetleri

Kombine kanal temizleme hizmetlerinde araçlarımızı kiralamak isteyenler için de uygun çözümler sunulmaktadır. Vidanjörler büyüklük ve kapasite bakımından farklılık gösterebilir. Bu yüzden sadece ihtiyaçlarınıza yönelik olarak bizlerden destek talep edebilirsiniz. Ayrıca bu araçlarımız Türkiye’nin her noktasında çalışabilme prensibiyle donatılmıştır. Vidanjör temizleme sürecinde firmamız yüksek basınçlı püskürtme ve emme sistemiyle çalışmaktadır. Bu sayede atıkların temizleme işlemi başarılı bir şekilde tamamlanır. Ayrıca yağ, çamur, tortu ve buna benzer tüm kalıntılar için hızlı ve kapsamlı çözümler sunan firmamız, kombine kanal temizliğini her zaman desteklemektedir. Zamanla temizlenmeyen bu alanların ciddi maddi zararlara da neden olacağı bilinmektedir. Haliyle firma olarak teknolojik araçlarla bu süreçte yanınızda olmaya devam ediyoruz. Üstelik sunduğumuz hizmet fiyatları, sektörde sunulan fiyatlardan çok daha uygundur. Uzun yılların deneyimi ve profesyonel kadromuzla GESSA tekniği tercih etmeniz yeterlidir.

Vidanjör 1 Vidanjör 2

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.