SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanlarında su kaçaklarının belirli dönemlerde yaşanması normaldir. Bu tür durumları engellemek adına öncelikle su kaçağı tespiti hizmetleri alınmalıdır. Tamda bu noktada GESSA teknik olarak müşteri memnuniyetini sağlarken aynı zamanda profesyonel bir şekilde kaçak tespiti gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu işlemleri akıllı dedektörler sayesinde yaparken su kaçaklarını önleyici çalışmaları da sunmaya devam ediyoruz.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Dedektör yardımıyla sunacağımız su kaçağı tespiti hizmetinin yanı sıra bölgeye herhangi bir zarar vermeden yapacağımız çalışmalar, firmamızın garantisi kapsamındadır. Tesisatın içini rahatlıkla görebilen cihazlarımızla görüntü aldıktan sonra rapor hazırlıyor ve bu raporu da sizlerle paylaşıyoruz. Genelde üst katlardan sızan suların, evin tavanlarında kararma ya da kabartmalara neden oluğu bilinir. Ayıca su kaçaklarının belirtileri farklı şekillerde de kendini belli edebilir. Kameralı tesisat kaçağı konusunda profesyonel bir hizmet sunan firmamız ayrıca en uygun fiyatlarla çalışmalarına devam etmektedir. Günün her saatinde bizi arayarak su kaçağının tespitiyle ilgili hizmet talep edebilirsiniz. Aynı şekilde giderlerin temizliği ve daha fazlası için de GESSA teknik olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Fayans ya da duvarlarda oluşan su damlacıkları sayesinde su kaçağının olup olmadığı anlaşılabilir. Bazen bu durum gözle görülmeyecek kadar küçük de yaşanabilir. Bireysel olarak tespit yapmak zor olacağından mutlaka uzman firmalardan destek alınmalıdır. Firmamız kaçağın yerini tam olarak tespit etmek amacıyla modern cihazlardan yararlanmaktadır. Ayrıca son teknoloji ürünlerini kullanırken sorunun nasıl çözülmesi gerektiği de müşterilerimizle paylaşılır. Tamamen zahmetsiz bir şekilde eğitimli personellerimiz su kaçağı tespiti yaptıktan sonra hızlı bir şekilde çözüm sürecine geçecektir. Teknolojik ürünlerin kullanılması sayesinde artık maliyetin de düştüğü bilinmektedir. Haliyle müşterilerimiz çok uygun fiyatlarla her türlü tespiti gerçekleştirirken aynı zamanda en küçük delik ya da çatlaklar için de anlık aksiyon alabilmektedir. Sonuç olarak GESSA teknik, uzun yılların deneyimi ile Ankara’nın her bölgesine anlık çözümler ulaştırmayı sürdürmektedir. Ev ve iş yerlerinde çokça görülen su kaçağı tespitleri için bizi arayabilir ve kameralı su kaçağı tespitleri konusunda ihtiyacınız olandan daha fazla destek almaya hemen başlayabilirsiniz.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.