Rögar Açma

Rögar Açma
Kameralı rögar açma hizmeti almak isteyenler 7/24 firmamızla iletişime geçebilir. Öncelikle rögar, binadaki atıkların toplandığı alanlar olarak bilinir. Mutfak, tuvalet ve diğer lavabo giderleri bu bölgede toplantığı için belirli dönemlerde temizlik faaliyetlerinden yararlanmak gerekir. Firma olarak robot cihazlarla görüntüleme yaparken aynı zamanda otomatik vakum cihazlarıyla rögar temizliği sürecini başarılı bir şekilde yönetmeye devam ediyoruz. Şirketimizdeki kameralı kayıt sistemleri, rögardaki tıkanıklığın nedenlerini ortaya çıkarmaktadır. Tıkanıklık sebebi bulunduktan sonra çalışanlarımız bir rapor oluşturur ve raporda hangi maddelerden dolayı sorun yaşandığı açıklanır. Tıkanıklık robot cihazlarıyla açılacağı için bu konuda kısa süreli bir çalışmayla %100 müşteri memnuniyeti sunmaya devam ediyoruz.

Robot Cihazlarla Rögar Açma

Firmamızda kullandığımız cihazlarla rögar açma yapmadan önce robotik görüntüleme tekniğinden yararlanıyoruz. Bu cihazın uç kısmına aparat takarak logar, kanal, kanalizasyon, rögar ve boru gibi tıkalı alanları başarılı bir şekilde inceledikten sonra gerekli müdahaleyi sağlıyoruz. En son teknolojilerle üretilen bu cihazların, tıkanıklığa neden olan tüm maddeleri anında görüntüleyebildiği unutulmamalıdır.

Ankara Rögar Açma Hizmetleri

Rögarda en çok tuvaletten geri gelen sular tıkanır. Yani giderde sorun yaşanmasa bile rögarda toplanan atıklar bir süre sonra ciddi boyutlara ulaşacaktır. Binalarda sağlık sorunlarına da sebep olan bu durum çevre sağlığını da tehdit etmektedir. Özellikle de gider tesisatında sorun bulunan binalarda pimaşlar nedeniyle farklı problemler de yaşanabilir. Arızanın onarım ve bakımı bu tür durumlarda mümkün değildir. Haliyle logar açma ya da rögar açma sürecine başvurulması şarttır. Firmamızın kullandığı kanal açma makinesi sayesinde rögar açma sürecinin hemen ardından gerekli müdahalelere başlanır. Çalışmalarımız Ankara’nın tüm bölgeleri için geçerlidir. Bugüne kadar şirketimizi arayarak gider açma, kanal temizleme, kanal açma, kanal görüntüleme ve tüm alt yapı temizlik işlemlerinde bizi tercih eden kişi sayısı artmaya devam etmektedir. Sonuç olarak günün her saatinde bizi arayabilir ve Ankara’nın lider kanal temizleme firmasından yararlanabilirsiniz. Sunduğumuz tüm hizmetler şirket garantisinde olmakla beraber daima uygun fiyatlıdır. Bu yüzden sektörün lider kuruluşu olarak 7/24 faaliyetlerimizi sürdürmeye ve siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya devam ediyoruz.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.