PİMAŞ AÇMA

Pimaş açma
GESSA teknik olarak pimaş açma hizmetleri konusunda kapsamlı hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Pimaş, kanalizasyona bağlanan gider borularının diğer adıdır. Halk arasında bu şekilde bilinen pimaş aslında, gider borularını üreten firmanın adıdır. Kanalizasyona giden borular öncelikle PVC’den üretilmektedir. Kolayca uygulanan bu borular bir süre sonra tıkanıklık sorunuyla karşılaşmaktadır. Genelde peçete, katı atıklar ve donmuş yağların, boruları tıkadığı bilinir. Haliyle temizlenmeyen borular bazı sorunları da beraberinde getirecektir.

Pimaş Neden Tıkanır?


Boruların içerisine atılan kağıtlar başta olmak üzere pek çok faktöre bağlı olarak pimaş tıkanıklığı yaşanmaktadır. Bu yüzden pimaş açma konusunda profesyonel hizmetlerin alınması gerekir. Ayrıca alınacak hizmetlerin mutlaka sektörde çalışma gerçekleştiren firmalardan talep edilmesi uygun olacaktır.

PİMAŞ AÇMA


Firmamız ilk olarak borunun tıkanma nedenini araştırır. Bu süreçte özel teknolojik cihazlardan destek alacağınız için ev içerisinde herhangi bir malzemenin zarar görmesi beklenemez. Yerini tespit ettiğimiz tıkanıklığın ardından detaylı bir çalışma raporu hazırlanır ve ardından da gerekli aksiyonlar alınmaya başlanır. Pimaş tamiri gerçekleştiren firmamız etkili bir şekilde tıkanıklığı açarken kısa sürede boruları kullanıma hazır hale getirmektedir. PVC üretimi olan pimaşlar genelde kullanım hataları nedeniyle tıkanmaktadır. Profesyonel çözümler sunan GESSA teknik, uygun metotları kullanarak kalıcı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Ayrıca hizmet sırasında kullandığımız özel kameralı cihazlardan yararlanarak tıkanıklığın asıl nedenini görüntüleyebiliyoruz. Daha önceki zamanlarda suyun geri geldiği alanlar tamamen kırılarak birtakım çalışmalar gerçekleştirilirdi. Ancak teknolojinin gelişmesi sayesinde sorunlu bölgeyi yıkmadan ya da zemine zarar vermeden kısa sürede pimaş açma hizmetleri verilmektedir. Firmamız alanında uzman çalışanları ve teknik ekipmanlarıyla birlikte bu sorunu yaşayan her yaşam alanı için uygun fiyatlı çözümler sunmaya devam etmektedir. Pimaş tıkanıklığı tespit edilirken, modern cihazlar sayesinde noktasal tespitler yapılır. Bu sayede bölgeye ulaşmak adına herhangi bir kırma işlemi yapılmadan çalışmalar gerçekleştirilebilir. Tıkanıklığa sebep olan maddelerin boruya zarar verilmeden kırılmasıyla sonlandırılan bu süreç, firmamızın güvencesi altındadır. Gider borularının yanı sıra ana borulardaki tıkanmalar için kalıcı çözümlerden faydalanmak adına günün her saati firmamızı arayabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.