MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Misyon Vizyon

Gessa Teknik olarak yeni getirmiş olduğunu teknolojik yeniliklere ayak uydurarak sektörde her zaman kendi yapısını yenileyen bir yapıya sahiptir. En iyi makine parkuru ve alanında uzman personelimiz ile sizlere günün her saati profesyonel hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Yapmış olduğumuz iş yatırımları ile müşterilerimize her zaman sorunsuz ve güvenilir hizmet almasını istemekteyiz. Ülkemizde ve dünya genelinde ilk kez uygulanan kanal alt yapıları tekniklerini tercih ederek kaliteli ve hesaplı hizmetler politikasında devam etmekteyiz.

Günlük işlerimizde kullanmış olduğumuz kanal açma makinesi ekipmanlarını geliştirerek dünya genelinde hiçbir ülkede kullanılmayan teknolojik ekipmanlarla sizlere hizmet verme çabası içerisindeyiz. Her kurumun ve bireyin rahatlıkla taşınabilmesi için önceden tasarlanmış olduğumuz alt yapı ekipmanlarıyla hizmet vermekteyiz.

Kullanmış olduğumuz kanal açma araçları, profesyonel cihazlara sahip en iyi ekipmanlardan oluşmaktadır. Gessa kanal açma modern çağdaş yöntemleri kullanarak sizlere hizmet vermektedir.

Kısaca vizyonumuzu özetlersek Gessa Teknik olarak kendi alanımızda ve gelecekti iş yatırımlarının farkına vararak, gelişmeleri önceden takip edip kaliteli hizmet sunabilmektedir.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz en cazip fiyatlar ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Çalışma yapılacak alanı kırmadan, zarar vermeden her türlü alt yapı sorununu teknolojik ekipmanlar ile açarak çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Kanal temizleme, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve her türlü tesisat işlerinizde yanınızdayız.

Alt yapı ve inşaat sektöründeki yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi tecrübelerine güvenerek müşterilerimize doğru, güvenilir hizmet kalitesini sunabilmek için kurulmuş bir firmadır. En hesaplı alt yapı kanal temizlik fiyatları ile başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde hizmet veren şirketimiz, ülkemiz genelinde profesyonel hizmet sunabilmek için çalışma faaliyetlerine başlamıştır.

Kanalizasyon sektöründe uzmanlık kazanmış olduğumuz hizmet alanlarımız arasında ülkemiz genelinde bu kaliteyi etrafa göstermek ve bireylerin iyi düzeyde hizmet alabilmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Türkiye genelinde bazı hizmetlerin çok pahalı olması yada düşük hizmet kalitesi içerisinde olmasında büyük etkenlerin olduğu gözükmektedir. Belirtmiş olduğumuz sebeplerden dolayı müşterilerimize iyi hizmet sunabilmek için en hesaplı fiyatlarla, en iyi ekipmanlarla hizmet vermekteyiz.

Ankara kanal açma firması olarak Gessa Teknik sektörde kendinden emin adımlarla hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Müşteri sayımızdaki artıştan ve artan cirolarımız bunun en doğru göstergesi olmuştur.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.