LOGAR TEMİZLİGİ

logar temizliği
GESSA logar temizleme firması olarak yapı sektöründeki başarılı ve profesyonel çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ayrıca logar temizliği konusunda hizmet almak isteyen tüm müşterilerimize özel çözümler sunarken sorunların kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. Yine bu süreçte tesisat yapılarının zarar görmesiyle başlayan logar tıkanıklığı sorunlarının tespiti ve temizliği konusunda hizmet almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Logar Tıkanıklığı Nedenleri


Logarlar her ne kadar bina dışında olsa da tıkanmaların asıl nedeni binalardan kaynaklanır. Katı atıkların pimaş borularını tıkamasıyla birlikte logarda kötü kokular oluşur. Haliyle logar temizleme işleminin düzenli periyotlarla yapılmaması, sağlık sorunlarını da beraberinde getirir. Üstelik yaşam kalitesini de olumsuz yönde etkileyen bu durumla ilgili kısa sürede gerekli aksiyonları alan GESSA logar temizleme olarak, teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmaya devam ediyoruz. Logar tıkanıklığı aynı zamanda gider kanallarının tıkanmasıyla birlikte karşılaşılan sorunlardan biridir. Banyo, mutfak ve tuvaletlerde taşmaya neden olabilen bu durumla ilgili bireysel müdahalelere başvurmak yerine sorunun tespit edilmesi için firmamıza başvurmanız yeterli olacaktır. Kameralı robotlarla birlikte logar tıkanıklığı nedenlerini araştıran ve rapor haline getiren firmamız daha sonra logar temizleme işlemlerine başlamaktadır. Üstelik bu işlemleri yaparken logarda herhangi bir kırma veya dökme işlemine başvurulmamaktadır.

Logar Nasıl Temizlenir?


Firmamız başlangıç aşamasında logarın neden tıkandığını saptar. Genelde bilinçsiz olarak giderlere atılan yabancı cisimler önce pimaş borularını tıkar. Bu durum logarlarda da tıkanmaya sebep olur. Gerekli müdahale yapılmadığı sürece farklı sorunlara da davetiye çıkarabilir. Teknolojik cihazlarla logar tıkanıklığı tespiti yapan GESSA teknik daha sonra yine modern cihazlarla logar temizleme işlemine başlar. Bu süreçte kayıp ya da gizli logar kapaklarının yer tespiti de yapılabilmektedir. Profesyonel alt yapı ekipmanlarını kullanan firmamız, alt yapı hattını özel bir çalışma ile temizlemektedir. Ayrıca logar temizliği sürecinde sudan ağır olan atıklar kuyunun dibine çökeceği için biriken sular önce tahliye edilir. Ardından da logarda biriken katı atıklar cihazlarla çıkarılır ve temizlik işlemi tamamlanır. Bu işlemlerin uygulanmaması, kanalların tıkanmasına ve işlevsiz bir yapıda olmasına neden olur.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.