Logar Açma

Logar Açma
Tıkanan logar açma hizmetlerini özel robotik cihazlarla sunan firmamız kanal görüntüleme, kanal açma ve daha pek çok süreci başarılı bir şekilde yönetmeye devam etmektedir. Logar açma konusunda aradığınız tüm çalışmaları firmamızdan alırken logar temizliği alanında da faaliyetlerimiz devam etmektedir. Binaların dışında olan logarların tıkanması nedeniyle kötü kokulara sebebiyet verdiği unutulmamalıdır. Elbette bu süreç bölgede yaşayan insanları rahatsız edecektir. Uzun süre temizlenmeyen kanallar nedeniyle çeşitli sağlık sorunları da yaşanabilir.

Logar Temizleme

Tuvalet, banyo ve mutfak giderinden bırakılan atıklar, kanalların tıkanmasına neden olur. Kanalizasyon hatlarına ulaşmak için logar açma hizmetlerinin alınması ve ardından da logar temizliğinin yapılması şarttır. Tam da bu noktada ilk olarak kameralı robotlarla kanal incelemesi yapan firmamız daha sonra rapor hazırlayarak sizlerle paylaşır. Bu raporda logarı tıkayan tüm maddeler tespit edilerek sunulur ve hemen çalışmalara başlanır. Logar temizliğinde vakum cihazları kullanılır. En son teknolojilerle üretilen bu cihazlar logardaki tüm atıkları ortadan kaldırır. Ayrıca temizleme faaliyetlerinin düzenli olarak yapılması önemlidir. Her zaman en uygun fiyatlarla çalışmalarımıza devam ederken Ankara’da bugüne kadar binlerce müşterimizin memnuniyetini sağlamayı sürdürüyoruz.

Logar Temizliğinde Profesyonel Hizmetler

Kanalizasyonlarda biriken atıklar kötü kokulara sebep olurken bir süre sonra binalardaki gider borularının tıkanmasına da davetiye çıkarabilir. Uzun süre temizlenmeyen kanalların robotik cihazlarla görüntülenmesi ve ardından temizlenmesi tamamen profesyonel bir işlemdir. Yani dikkatli bir şekilde uygulaması gereken kanal temizlemeden önce logar açma çalışmaları yapılır. Bireysel olarak mümkün olmayan logar açma sürecinin daha sonra kanalizasyon temizleme faaliyetleriyle tamamlanması gerekir. Profesyonel ekipmanlar eşliğinde kanallardaki biriken suların tahliyesiyle başlayan bu süreç ardından kalıntıların çekilmesiyle son bulmaktadır. Fakat en son aşamada da tekrar kontrol edilen kanallarda herhangi bir atık, kum, pislik ya da buna benzer maddeler var ise yeniden müdahale edilerek hizmet tamamlanır. Günün her saatinde çalışmalarımıza devam ederken sizlerden gelen talepleri de anında değerlendirmeyi sürdürüyoruz. Her zaman uygun fiyat garantisi sunan GESSA, alanında uzman ekibiyle uzun yıllardır alt yapı ve temizleme sektörüne öncülük etmekte ve daima uygun fiyatlarla çalışmaktadır.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.