LAVABO TIKANIKLIK AÇMA

Lavabo Tıkanıklık Açma
GESSA kanalizasyon, alt yapı ve temizleme firması olarak lavabo tıkanıklık açma konusunda sizlere profesyonel çözümler sağlıyoruz. Lavabo başta olmak üzere banyo, mutfak ve tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlar hem kötü kokulara neden olmakta hem de sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Kıl, sabun artıkları, kireç ve tüy gibi faktörlerin zamanla bu alanlarda birikmesi, tıkanıklık problemlerini beraberinde getirecektir.

Gider Tıkanıklığı Tespiti Nasıl Yapılır?


Firmamız gider tıkanıklığı konusunda ilk olarak tespit çalışmaları gerçekleştirir. Profesyonel çalışanlarımız, firmamızdaki model robotik cihazlar ve kameralı görüntüleme sistemleriyle birlikte tıkanıklığın neden yaşandığını kontrol eder. Daha sonra tıkalı kısım ile ilgili rapor oluşturulur ve lavabo tıkanıklık açma uygulamalarına başlanır. Günümüzde pis su ve temiz su tesisatının tıkanması halinde sunulan hizmetler, tıkanıklık açma uygulamaları ile başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?


Robotik görüntüleme teknikleriyle tıkanıklık tespiti yapıldıktan sonra özel cihazlarımızla hizmet süreci başlamaktadır. Ayrıca tıkanıklığın genel nedenleri de şu şekilde sıralanabilir; Giderlere tuvalet kağıdı ya da peçete atılması Sert cisimler Bez veya giysi parçaları Yemek atıklarının dökülmesi Kıl veya saç gibi cisimlerin atılması Günümüzde lavabolar en çok tıkanıklığın yaşandığı alanlardır. GESSA teknik olarak modern yöntemlerden yararlanıyor ve gider tıkanıklığı temizliği sistemlerini kullanmaya devam ediyoruz. Firmamız kameralı robot teknolojisini kullandığı için işlem yapılan alanın zarar görmeden temizlenmesini sağlar.

Tıkanan Lavabolar Nasıl Açılır?


Lavabolara çay artıklarının dökülmesi ya da yağlı yemek artıklarının atılması, tıkanıklığının asıl nedenleri arasındadır. Bu kapsamda lavabo tıkanıklığı açma sürecinde robot cihazları kullanan GESSA, kameralı görüntüleme cihazlarımız sayesinde anlık çözüme ulaşmaktadır. Lavabo giderlerinizde farklı sorunların tespiti için de detaylı raporlama hizmeti sunarken kalıcı hizmetler vermeye devam ediyoruz. O halde lavabo tıkanıklık açma konusunda vakit kaybetmeden firmamızla görüşme yapmanız yeterlidir. Lavabo tıkanıklığı ile beraber pimaş tıkanıklığı, boru tıkanıklığı, banyo ve mutfak tıkanıklığı açma gibi sorunlarda da hızlı bir şekilde firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Daima müşteri memnuniyetiyle sonuçlanan hizmetlerimiz, sektördeki en uygun fiyatlarla sunulmaya devam edilmekte ve profesyonel ekiplerimiz tarafından yönetilmektedir.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.