KURUMSAL

Şirket Profili
Gessa alt yapı temizlik ve inşaat sektöründe 15 yıllık bilgi ve tecrübeyle sizlere hizmet vermektedir.

Alt yapı sorunlarında hızlı ve güvenilir yöntemleri kullanarak sektörün gerektirdiği olumsuzların giderilmesi amacıyla bireylerin, firmaların, kurumların ve özel sektör içerisinde bulunan tüm şirketlerin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Amacımız kanalizasyon, inşaat sektörü içerisinde kamusal ve özel alanlarda her türlü alt yapı sorununa müdahale etmek ve yeni teknoloji ekipmanları kullanarak başarılı sonuçlara imza atmaktır.

Alt yapı hizmetlerinde kullanmış olduğumuz birinci sınıf Avrupa makinelerin her türlü bakım, onarım tamir konusunda hizmetler sağlayarak müşterilerimize en iyi, eksiksiz hizmeti sağlayabilmektir.

Alt yapı, kanal, kanalizasyon, vidanjör hizmetleri, tıkanıklık açma sorunlarının tümünde firmamızı günün her saati arayabilir, destek alabilirsiniz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz en cazip fiyatlar ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Çalışma yapılacak alanı kırmadan, zarar vermeden her türlü alt yapı sorununu teknolojik ekipmanlar ile açarak çalışma faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Kanal temizleme, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve her türlü tesisat işlerinizde yanınızdayız.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.