KÖTÜ KOKU TESPİTİ

Kötü koku tespiti
Yaşam alanlarında daha çok hissedilen kötü kokular genelde boru hat giderlerinde meydana gelen tıkanmalardan kaynaklanır. GESSA teknik olarak kötü koku tespiti hizmetlerini sunarken aynı zamanda kalıcı çözümler sağlıyoruz. Yaşam alanlarındaki kötü kokuların asıl nedeni tuvalet, banyo ve mutfak giderlerindeki tıkanıklıklardır. İş yerlerinde de aynı durum geçerlidir. Geçici çözümlerden olan koku spreyi, hava şartlandırıcılar ve deterjanlar bir süreliğine kötü kokuları giderebilir ancak kalıcı çözümler için firmamıza ulaşmanız çok daha mantıklı olacaktır.

Cihazla Koku Tespiti Nasıl Yapılır?


Firmamız temizliğe nem veren her birey ve iş yeri sahibi için kapsamlı bir çalışma süreci başlatır. Öncelikle kötü kokan bir alanda temizlikten bahsetmek zor olacaktır. Kanalizasyon, tuvalet veya lavabo gibi alanlar kötü kokmaya her zaman elverişlidir. Bu süreç elbette bazı sağlık problemlerini de beraberinde getirecektir. Bireyler tarafından kötü koku tespiti yapmak basit gibi görünse de yapılması gereken bazı uygulamalar bulunmaktadır. Öncelikle kötü kokuların tespiti için özel bir cihaz kullanan GESSA, profesyonel bir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Alanında uzman olan ekibimiz, kötü koku tespit cihazı sayesinde sorunun kaynağına ulaşacak ve kokunun giderilmesi adına gerekli hizmetleri sunacaktır. Cihaz kullanmayan firmalar genelde tesisata zarar verir. Ancak kırmadan ve zarar vermeden kötü koku tespitinin yapılmasından sonraki süreç yine firmamız tarafından başarılı bir şekilde yönetilmektedir.

Lavabolarda Kötü Koku Neden Oluşur?


Aslında bu durumun birbirinden farklı nedenleri vardır. Nedeni tespit edilemeyen kötü kokulara geçici müdahalede bulunulması, bir süre sonra aynı sorunun ortaya çıkmasına neden olacaktır. O halde lavabolarda kötü koku oluşum sebepleri şu şekilde sıralanabilir;
Lavabolarda giderilmeyen su birikintileri Klozetin sızıntı yapması Alaturka tuvaletlerde tuvalet taşlarının kenarlarındaki boşluklar Banyo giderinin içerisinde su bulunmaması Lavabo sifonlarının düz olması Mutfak lavabosu giderinde kalan yemek artıkları Bu gibi durumlar lavabo giderlerinde kötü kokulara neden olabileceği gibi en kısa zamanda kötü koku tespiti yaptırmanız gerektiğini gösterir. GESSA teknik olarak alanında profesyonel çalışanlarımız ile birlikte bu süreci en kaliteli şekilde yönetiyor ve hizmetlerimize devam ediyoruz.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.