KANALİZASYON TEMİZLEME

Kanalizasyon Temizleme
Şehir hayatı için son derece önemli olan alt yapı sistemlerinde kanalizasyon temizleme hizmetlerinin profesyonel firmalar tarafından sunulması gerekir. Bu kapsamda GESSA kanal temizleme firması olarak kanalizasyon temizlemede başarılı çözümler sunmaktadır. Ayrıca her gün defalarca kullanılan bu sistemlerin yükü de artmaya devam etmektedir.

Kanalizasyonlar Neden Temizlenmeli?

Kanallar bir süre sonra biriken katı atıklar nedeniyle şehir içi alt yapıda bazı sorunları beraberinde getirecektir. Temizlenmediği zaman tıkanmaya neden olan bu süreç aslında sağlık problemlerinin oluşumunda çok etkilidir. Hızla gelişmeye devam eden ve nüfus olarak da ciddi bir artışla büyüyen ülkemizde kanalizasyon temizleme uygulamalarına her zaman ihtiyaç vardır. Kanallarda biriken pislikler, yaşanabilecek sızıntı problemlerinde hem çevreye hem de insan sağlığına ciddi zararlar verir. Ayrıca kanalın taşınması halinde çevrenin kötü kokularla karşılaşacağı unutulmamalıdır. Bu yüzden birikintiler, kirlilik ve tıkanıklık gibi durumlara karşın kombine kanal temizleme araçlarıyla hizmet sunan firmamız, ekonomik ve hızlı bir temizleme çalışması gerçekleştirir. Vakum sistemiyle kanalizasyonda biriken kireç, kök, taş, kum ve pislikler emilir ve tank içerisine aktarılır. Haliyle hizmet verilen bölgede daha sağlıklı bir yaşam için gerekli aksiyonlar da alınmış olunur.

Kanalizasyon Temizliği Uygulamaları

Kanalizasyon hatları gibi yağmursuyu hatları da atıklar nedeniyle zaman içinde dolmaktadır. Ayrıca birçok atıkla beraber tıkanma sorunu yaşanmaktadır. Kanalizasyondaki akışın devam edebilmesi ve taşmaların engellenmesi için kanal temizliğine ihtiyaç duyulur. GESSA kanal temizleme firması olarak tüm boru ve kanallarda, profesyonel çalışanlarımız ve ekipmanlarımız ile kalıcı sonuçlar sunmaya devam ediyoruz. Kanal temizleme işleminden önce kanal görüntüleme uygulamalarından yararlanıyoruz. Ortaya çıkan tıkanıklık ya da arızaların tespiti için en son teknolojik görüntüleme sistemleriyle birlikte kanalizasyon hatlarındaki problemler tespit edilmektedir. Daha sonra uygulanacak olan rehabilitasyon işlemleriyle rapor oluşturulur ve ardından çözüm önerileri hazırlanır. Kanalizasyon temizleme sürecine geçmeden önce alınan görüntüler farklı formatlarda hazırlanarak incelenir. Arıza tespitleri yapıldıktan sonra firma olarak tüm ekipman ve çalışanlarımız ile sorunlu kanala gelerek işlemlere başlanır. Öte yandan kanal tıkanması, bina içi ve bina dışında yaşanabileceğinden her iki durumda da mutlaka profesyonel hizmetler alınmalıdır.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.