KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME


Kanal ve kanalizasyon görüntüleme konusunda profesyonel bir şekilde hizmet sunan GESSA teknik olarak, müşterilerimize uzun yıllardır bu konuda destek sağlıyoruz. Kanalizasyon görüntüleme sistemlerinde daha çok boru ve kanal tıkanmaları söz konusudur. Ayrıca bu tıkanmaların asıl kaynağının görsel olarak takip edilmesi gereklidir. Kanal ve kanalizasyonlarda ya da alt yapı borularında farklı nedenlerden dolayı yaşanan tıkanıklıkla ilgili firmamızı günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz..

Kanalizasyon Görüntüleme Hizmeti Ne Zaman Alınmalı?

Kanalizasyon hatları her binanın kendi sorumluluğundadır. Haliyle çoğu zaman bakımsızlıktan çoğu zaman da hatalı kullanımdan dolayı tıkanıklık durumu söz konusu olacaktır. Gündelik yaşamı olumsuz yönde etkileyen bu süreçler yaşanmadan önce kanalizasyon görüntüleme hizmetinin alınması gerekir. GESSA olarak, geleneksel görüntüleme tekniklerini bir tarafa bırakarak tamamen teknolojik cihazlarla kanalların tüm detaylarını görüntülüyor ve rapor hazırlayarak çalışmalara başlıyoruz. Bu süreçte etkili ve hızlı yöntemlerin tercih edilmesi çok önemlidir.

Kanalizasyon Nasıl Görüntülenir?

Gelişmiş teknolojiler sayesinde kanal çukurları ve boru iç kısımları rahatlıkla görüntülenebilmektedir. Sonuç olarak kanalizasyon kutu taşması, kanal çökmeleri ya da hasarlı borular kısa sürede tespit edilerek aksiyon alınabilir. Ankara merkezli olan firmamız, bölgede kanalizasyon görüntülemenin yanı sıra temizleme hizmeti de sunmaya devam ediyoruz. Daha önceki zamanlarda alt yapıların temizlik işlemleri, farklı sorunları da beraberinde getirmekteydi. Bina içinde sorunu tespit etmek için yapılan kazı çalışmaları, zaman kaybının yanı sıra büyük bir maliyete sebep olmaktaydı. Artık kameralı kanal görüntüleme cihazları sayesinde kanalların iç ve dış hatlarını anında görüntülüyor ve sorunu kısa sürede tespit ediyoruz. Kanalizasyon boru ve hatların görüntülenme sürecinde 360 derecelik açıyla dönebilen kamera sistemleri kullanılır. Sorunun kaynağı tespit edildikten sonra düşük maliyet garantisiyle tıkalı kanallarda temizlik yapılmaktadır. Zaten kanal görüntüleme hizmetleri konusunda uzun yıllardır sektöre yön vermiş olan GESSA teknik olarak uygun ve kaliteli ekipmanları kullanırken, alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla hızlı çözümler üretiyoruz. Son olarak kanal görüntüleme sistemleri, boru hatlarındaki bütünlük tespiti başta olmak üzere izolasyon hatalarındaki tespitler, kanalizasyon kaplama işleri ve rögar bacasının incelenmesinde kullanılmaktadır. Firmamız bu alanda profesyonel çözümler sunarken aynı zamanda kalıcı hizmetler vermeyi sürdürmektedir.

Ankara kanal görüntüleme hizmetlerinde kullanmış olduğumuz makine ekipmanları son teknoloji seviyeye sahip kaliteli ekipmanlardan oluşmaktadır. Bu doğrultuda kanal görüntüleme sistemleri ciddi bir işçilik ve profesyonel ekipmanlar gerektirmektedir.

Kanal görüntüleme Kamera kanal görüntüleme

Kanalizasyon görüntüleme Kanal firmaları

Kanal içi görüntülenmesi Kanalizasyon içinin görüntülenmesi

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.