KANALİZASYON ARIZA

Kanalizasyon Arıza
Ankara gibi büyük kentlerde kanalizasyon arıza sorunlar sıkça yaşanır. Çünkü kalabalık kentleşmelerin olduğu her bölgede kanalların tıkanabildiği unutulmamalıdır. Günümüzde bu tür sorunlara çare bulabilmek adına kanal temizleme firmaları çalışmalarını sürdürmektedir. Bizler de Ankara’nın en kapsamlı ve profesyonel kanal temizleme şirketi olarak günün her saatinde firmamıza ulaşan talepleri karşılamaya devam ediyoruz. Ayrıca kanal görüntüleme, gider açma ve kanalizasyonla ilgili her türlü sorunu da kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

KANALİZASYON ARIZA ÇÖZÜMLERİ

Kanal arızalarında yapılması gereken ilk şey, bireysel müdahalede bulunmadan şirketimize ulaşmaktır. Alanında uzman çalışanlarımıza talebinize istinaden bölgeye gelerek önce kanal görüntüleme çalışması başlatır. Bu görüntülemede kanalın neden arızalandığını ya da tıkanıklık sorunlarının var olup olmadığına bakılır. Ardından en son teknolojik cihazlarla kanala giriş yapılarak vakumlama tekniğiyle atıklar çıkarılır. Bu süreç sağlığınız için her zaman önemlidir. Çünkü atıklar ya da pislikler kanallarda uzun süre kaldığında yaşam alanlarının gider borularına kadar kötü kokular yaymaya devam eder. Kanalizasyon arıza çözümleri kapsamında ayrıca kanalizasyon temizleme, logar temizliği ve kötü koku tespiti gibi çalışmalar da sunmaktayız. Her zaman uygun fiyatlı çalışmalar sunan kanalizasyon ve alt yapı temizleme şirketimiz uzun yıllardır bu sektörde yerini aldığı için %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Kanal Arızaları Neden Yaşanır?

Kanallardaki arızalar birikintilerin toplanmasıyla beraber bir süre sonra tıkanmaya neden olur. Haliyle bu tıkanma kötü kokuları da beraberinde getirir. Özellikle de mahalle ve sokaklarda atıkların doğrudan kanala bırakılması nedeniyle sağlık sorunları da ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken en önemli şey, kanal arızaları için hizmet veren firmamıza ulaşmaktır. Kanalizasyon arıza konusunda kullandığımız cihazlar daima kalitelidir. Zaten otomatik olan bu cihazların kanal görüntüleme sürecinde en net görüntüyü verdiği unutulmamalıdır. Süreci başarıyla yönetmemizi sağlayan tüm bu durumlar kanal temizleme, logar temizleme ve kanalizasyon temizleme gibi çalışmalarda kesin sonuçların alınmasını da sağlamaktadır. Sonuç olarak Ankara’nın lider alt yapı ve temizleme şirketi olarak günün her saatinde sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca kanal arızalarını yerinde tespit ederek süreci birlikte yönetiyoruz.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.