KANAL DÖŞENMESİ

Kanal Döşenmesi
Kanal döşeme çalışmaları GESSA teknik tarafından başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Bu kapsamda kanal döşenmesi sürecinde ihtiyacınız olan tüm çalışmalar yine firmamızın garantisi ve güvencesi kapsamındadır. Eski kanalizasyon hatları bir süre sonra çökmekte ya da kırılmaktadır. Tamda bu süreçte döşenecek boru ebadına uygun bir şekilde hat açılması gerekir. Metre başına hesaplamalar yapılarak açılacak hatların ayrıca metraj derinliği de önemlidir. Bu işlemleri gerçekleştirerek hatların döşeme uygulaması, başarılı bir şekilde yapılmalıdır.

Kanal Döşeme Hizmetleri

GESSA teknik, kanal döşeme hizmeti sunarken önce boruların döşenmesini sağlayacaktır. Daha sonra kanal hattının kullanılacak boruyla izolasyonu tamamlanır. Son aşamada ise dolgu malzemesi kullanılarak kapama işlemi yapılır. Betonların atılmasıyla beraber artık kanal döşeme hizmeti sona ermiş olur. Daha önce hatlarda biriken atıklar elbette kanallarda çökmelere neden olur. Fakat kanal ve kanalizasyon döşenmesi sürecinde bu tür durumların önüne geçilir ve uzun vadeli kullanım yapılabilir. Döşenecek hat ana kanalizasyon hattı olarak kullanılacaksa, TSE garantili ürünler tercih edilmelidir. Bu kapsamda SN8 körüğe boru döşenir. Ya da beton büz borular firmamızca uygulanır.

GESSA teknik, gider açma, kanalizasyon temizleme, kanal döşeme ve her türlü görüntüleme hizmeti sunmaya devam etmektedir. Ankara merkezli olan firmamız bugüne kadar yüzlerce alanda çalışma gerçekleştirmiştir. Birçok referansa sahip olan firmamız ayrıca hizmetlerini kurumsal bakış açısıyla sunmayı sürdürmektedir. Elbette kanal döşenmesi sürecinde firmamız herhangi bir sorun yaşanmaması adına özel uygulamalardan yararlanır. Gerek kullanılacak boruların kalitesi gerekse profesyonel çalışanlarımız sayesinde sorunsuz bir süreci birlikte yönetmeye devam ediyoruz. Ayrıca firmamız yaşam alanlarında lavabo tıkanıklık açma ya da su kaçağı tespiti gibi hizmetleri de sunmaktadır. Ancak daha büyük kanallardaki tıkanıklık ve görüntüleme süreçlerini de yönetiyor ve müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Kanal döşenmesi yapılırken kullandığımız araç ve malzemelerin tamamı kalitelidir. Döşenecek boru ebadına uygun hatların açılması da çok önemlidir. Gerekli olan hesaplamaları yaparak metre başına eğim verildikten sonra hattın döşeme işlemlerine geçiyor ve süreci tamamlıyoruz. GESSA teknik olarak günün her saatinde acil kanal hizmetlerini sunarken en uygun fiyat garantisi de sunmaya devam ediyoruz.

Kanal döşeme 1 Kanal Döşeme 2

Kanal Döşeme 3 Kanal Döşeme

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.