GİDER AÇMA

Gider Açma
GESSA teknik olarak gider açma hizmetleri konusunda aradığınız profesyonelliğe firmamız tarafından ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerde kalıcı çözümler sunarken aynı zamanda uygun fiyat garantisiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Basit gibi görünen ancak mutlaka deneyimli kişilerce yapılması gereken gider açma işlemlerinin son teknolojik ekipmanlarla tamamlanması gerekir. Kullandığımız termal kameralar sayesinde öncelikle tıkanıklığın sebebini buluyor ve ardından gerekli aksiyonları almaya başlıyoruz..

  • Banyo Gider Tıkanıklığı

  • Banyonun günlük hayatımızda sıklıkla kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde banyo giderlerinde tıkanıklık sorunları meydana gelebilir. Banyo giderleri daha çok sabun ve diğer farklı kimyevi maddelerden, saçların dökülmesinden, kireç artıklarından dolayı banyo giderleri tıkanmaktadır. Yabancı olan tüm cisimlerin banyo giderlerinde bekletilmesinde uzun vadede tıkalı kalmaya sebebiyet verir. Aynı zamanda bu tıkanmanın sonucunda ise kötü kokuların eviniz içerisinde dağılmasına neden olur. Gessa Teknik banyolarda oluşan tıkanıkları profesyonel alt yapı makineleriyle temizliyor, 1-2 saat süren işlemler sonrasında banyo giderinizin eskisi gibi kullanıma hazır olarak sizlere sunuyor.
  • Mutfak Gider Açma Hizmetleri

  • Mutfak giderleri daha çok yemek artıklarından dolayı kapanmaktadır. Yine kıl veya tüy gibi maddeler de mutfak giderini kısa sürede kapatabilmektedir. Tamda bu noktada GESSA gider açma hizmetlerinden faydalanarak bu bölgelerdeki sorunların ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. GESSA, tıkanıklığın asıl sebeplerini öğrenmek için robot görüntüleme cihazlarını kullanır. Yine bu süreçte müşterilerimize herhangi bir ekstra maliyet çıkarmadan giderlerin temizlenmesi sağlanır. Ayrıca tıkanıklığa neden olan faktörleri rapor ederek müşterilerimizle paylaşırken bundan sonraki süreçte hangi durumlara dikkat etmeniz gerektiğini de aktarıyor olacağız. O halde daha fazla vakit kaybetmeden gider açma çözümleri için firmamızla iletişime geçebilir ve kalıcı çözümlerden faydalanabilirsiniz.
  • Gider Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Tıkalı gider açma işlemlerinde firmamızın uyguladığı çözümler son derece kalitelidir. Bununla birlikte zamanla banyo ve mutfak giderlerinin tıkanacağı unutulmamalıdır. Yaşanan bu tıkanmalar için gerekli aksiyonlar alınmadığı zaman gider hatlarında çatlaklıklar da oluşabilir. Başta yemek atıkları olmak üzere kireç, sabun, kimyasal maddeler, kıl, tüy ve saç gibi faktörler giderleri bir süre sonra tıkadığı için gerekli önlemler kısa sürede alınmalıdır. Giderlerin daralması ve boruların kullanıma kapanmasına neden olan bu sorunlar için GESSA teknik olarak kapsamlı çalışmalarımıza devam ediyoruz.

  Tıkanıklığın asıl nedenini robot görüntüleme cihazları sayesinde sizlere ekstra olarak hiçbir maliyet çıkarmadan modern teknolojileri kullanarak, tesisat hat yapısını kırmadan, zarar vermeden giderlerinizin temizliğini sağlamaktayız. Kameralı görüntü alma cihazlarımız sayesinde tıkanıklık asıl sorununun nerde olduğunu, tıkanıklığa sebebiyet katan maddenin ne olduğunu görüp tespiti yapıldıktan sonra çelik helezonlu açma aparatıyla, içerideki tıkanıklığı parçalayarak tıkanıklığı açıyoruz.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

 • Ümitköy Kanal Temizleme
 • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
 • Bahçelievler Kanal Açma
 • Beysukent Kanal Açma
 • BÜLTENE ÜYE OL

  Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

  E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.