PİMAŞ AÇMA

Pimaş açma
Dış etkenlerden dolayı zaman içerisinde yağmur giderlerindeki pimaş borularında sızdırma ve çatlaklar oluşabilir. Pimaşlarınızı garantili olarak tamirini yapar ve orijinalhali kadar sağlam şekilde sizlere teslim eder. Su sızıntılarına son vererek, sizi pimaş almaktan kurtarır. Pimaş açma işlemi için kullandığımız cihazlarla pimaşlara zarar vermeyiz.

Tıkalı pimaş açma hizmetlerinde kırmadan, hiçbir yere zarar vermeden kamera teknolojileri sayesinde borularınızın iç kısımlarını görüntüleyerek, robot teknolojiler sayesinde zahmetsiz ve etkili bir şekilde tıkanıklığı açıyor, kullanıma hazır olarak sizlere sunuyoruz.

Pimaşlar pvc üretimi olduğundan dolayı belirli bir süre sonra kullanıma bağlı olarak çok zorlanır ise kırılma ihtimali vardır. Bu sebeplerden ötürü alanında uzman personel kadromuz, özel ekipman ve cihazlar yardımı ile pimaş içerisinde yer alan asıl tıkanıklığın sebebini kamera cihazlar sayesinde görüntüleyip, en uygun metotlar dahilinde pimaçların eski çalışır boyutu yeniden kazandırılır.

Kırmadan pimaş açma teknolojilerinde İşi bilmeyen, eski teknolojiler kullanan, para tutağı tesisatçılara dikkat! Tıkanıklığın asıl nedenini bilmeden çalışıp, boru hatlarınızın tümüne zarar verip yenisiyle değiştirmek ve sizlere ekstra maliyet çıkaran firmalardan uzak durunuz. Gessa Teknik olarak her sunmuş olduğu hizmet alanı içerisinde garanti kapsamı dahilinde hizmet veren firmamız uzman ekibimiz, akıllı dedektör cihazlarımız, modern alt yapı ekipmanları ile sizlere hizmet verir ve sizleri ekstra olarak çıkan maliyetlerden korur. Gessa Teknik robotla pimaş açma hizmetlerinde profesyonel ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.