LOGAR TEMİZLİGİ

logar temizliği
Gessa kanal temizleme olarak inşaat alt yapı sektöründe Ankara’da siz değerli müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Ankara’da bulunan inşaat yapılarının eski olması ve zaman içerisinde tesisat hat yapılarının zarar görmesi ile logar hatlarında bazen tıkanıklık sorunları meydana gelebilir. Firmamız kullanmış olduğu profesyonel cihazlar ve alanında uzman personelimiz ile her türlü logarın temizliğini sağlamaktadır.

Günlük hayatta sıkça kullandığımız lavabo, klozet, tuvalet, duş, süzgeç, çamaşır makinesi, bulaşık makinesinde kullandıgımız temiz sular kanalizasyona pis su boruları vasıtası ile ulaşır.

Atık sular şehir kanalizasyonuna gitmeden önce bina kanalizasyonunun bağlı bulunduğu logara dökülerek süzme ve ayrışma işlemi görür. Sudan ağır katı atıklar logar kuyusunun dibine çöker.Logar  süzme derinliği kadar katı atık alır. Logarda birken teressubat belirli zaman aralıkları ile logardan logar temizleme işlemi ile tahliye edilir. Logarda biriken atıklar tahliyesi sağlanmaz, logar temizliği yapılmaz ise logar tıkanır. Kanalizasyon borularının bağlı olduğu kanal işlemini yerine getiremez  ve şaşkınlık verici sonuçlar karşınıza çıkabilir.

Logar temizliği günümüzde apartman ve sitelerde, mutfaklarda yapılmakta ve dökülen yemek yağları, borulara yapışan deterjan kalıntıları, bulaşık teli, sünger parçaları tuvalet kağıdı ve ıslak mendillerin bol kullanılması logar temizliğini daha kısa zaman aralıkları ile yapılması gerektiği gerçeğini karşımıza çıkarmaktadır.

Gizli Logar Yer Tespitinin SağlanmasıGizli logarın tespiti


Gündelik hayatta bilinçsiz olarak yere atmış olduğumuz yabancı cisimler zaman içinde logarların tıkanmasına neden olur. Bunun sonucunda ise kötü kokuların ortaya çıkmasına neden olur. Zamanında müdahale edilmez ise tıkanıklıklara hatta daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenlerden ötürü rogarın bazı durumlarda yeri unutulabilir, üstü kapatılarak tıkanıklığın açılması imkansız hale gelebilir. Bu gibi durumlarda profesyonel yer tespit cihazları kullanarak rögarların yeri tespit edilmiş olur. Dedektör dediğimiz cihazlar sayesinde kayıp logar kapakları, gizli rögarın bulunması gibi imkanları sağlamaktadır.

Profesyonel rogar tespit cihazları normal sıradan tesisat firmalarının yapabileceği bir işlem değildir.

Gizli logarın bulunması profesyonel alt yapı ekipmanlarının kullanımı doğrultusunda yapılmaktadır. İlgili rögarın tespiti ve tıkanıklık açma işlemleri Gessa Alt Yapı olarak dedektörler tarafından yapılarak sizlere sunulmaktadır.

Cihazlar gider alt yapınızı boydan boya izler ve hattın geçtiği yerden size özel bir çalışma planı hazırlanır. Teknolojik ekipmanları son derece yakından  takip eden Gessa Kanalizasyon kayıp rögar tespiti konusunda oldukça uzman firmalar arasındandır.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.