LAVABO TIKANIKLIK AÇMA

Lavabo Tıkanıklık Açma
Banyo veya Lavaboların giderleri bazen tıkanabilmektedir. Lavabo giderleri içerisinde biriken sabun artıkları, kireç, kıl, tüy yüzünden tıkanabilir. Tıkanıklık oluşması durumunda kötü kokulara sebebiyet verebilir. Eğer kötü kokular geliyorsa ve lavabo gideriniz tıkalı ise muhakkak açılması gerekmektedir.

Gessa Teknik olarak lavabo tıkanıklık sorunlarında uzman ekibimiz ile profesyonel tıkanıklık gider açma makineleriyle sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözüyor, modern teknikler uyguluyor.

Lavabolar genel olarak tıkanmasındaki sorun yemek artıklarının atılması, yağların lavaboya dökülmesi yüzünden tıkanmaktadır. Piyasada satılan lavabo açma kimyasalları sorununuzu kısa süre için çözecektir. Lavabo giderlerinin tam olarak randımanlı çalışması için temizletilmesi gerekmektedir. Gessa Teknik modern yöntemlerle lavabo giderlerini hızlı, güvenilir ve etkili çözümler sunarak temizliğini yapmaktadır.

Lavabonun tıkanıklığındaki asıl sebebini araştırmak için kameralı robot teknolojisi kullanırız. Akıllı görüntüleme cihazlarıyla giderinizin içine girer ve lavabo tıkanıklığı sebebini size gösterir. Arzu ederseniz, ekibimiz bu tıkanıklığı çelik helezon yaylı cihazlar ile parçalama-püskürtme yöntemiyle giderinizden uzaklaştırır. Sorunsuz giderinizin temiz bir görüntüsünü de alıp size göstererek yaptığı işi garanti eder.

Bilinçsiz kişilerin kullandığı rastgele yöntemler sorunu çözerken size ekstra tadilat masraflar çıkarabilir. Firmamızın eğitimli personeli giderinizi kırmadan, parçalamadan, akıllı cihazlarla görüntüleyerek sorunun kaynağına inerek açar.

Lavabolar Neden Tıkanır?

Mutfak tıkanıklığı: mutfak borularının genel olarak tıkanmasındaki sebep yağ, sabun ve yemek artıklarının lavabo giderlerine gönderilmesinden dolayı tıkanmaktadır. Bir diğer sebep ise tesisat aşamasında tamamen ustalardan kaynaklı sebeplerden ötürü lavabo gider borusuna yeterli düzeyde eğim verilmediğinden dolayı tıkanabilir.

Bunların yanı sıra aşırı sıcak su kullanıyor ve mutfak giderlerine boşaltıyor iseniz bu da tıkanma sebebiyeti verebilir. Su sıvı akışlarının yeterli olarak sağlanması için gider yapıları profesyonel ekipmanlar ile temizletilmesi gerekmektedir.

Banyo lavabo tıkanıklığı: ise kişisel bakım temizlik ürünlerinin banyo giderlerine gönderilmesi ile tıkanmaktadır. Bunlar nelerdir? Kıl, diş macunu, şampuan, tıraş köpüğü vb. maddelerden dolayı tıkanabilir.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.