KÖTÜ KOKU TESPİTİ

Kötü koku tespiti
Evinizde veya iş yerinizde kötü bir kokunun olduğunu seziyor ve çözüm yolu bulamıyor musunuz? Kötü kokular sebebi alt yapı çalışmalarında boru hat giderlerinde oluşabilecek ufak çaplı tıkanmalar kötü kokulara sebebiyet verebilir. Bu kötü kokular oluşması sizi ve evinize gelen tüm misafirleri, komşularınızı rahatsız edebilecek ağır kokular olarak sayılmaktadır. Evinizi istediğiniz kimyasal madde kullanarak temizleyin bu kokuları hiçbir şekilde örtbas edemezsiniz.

Evinizdeki sürekli olarak hissetmiş olduğunuz lağım kokularının sebebi, banyo, mutfak, tuvalet giderlerinde oluşabilecek bir tıkanıklığın sebebiyetinden veya tesisat aşamasında yapılmış olan hatalar yüzünden kötü kokular gelebilmektedir. Deterjan, hava şartlandırıcı, koku spreylerinin tümü bir süreliğine evinizdeki kokuyu giderir. Ama uzun vadede hiçbir işe yaramaz ve sizi rahatsız etmeye başlar.

Koku tespiti ile evinizde ağır basan tüm kokuların nedenini profesyonel cihazlar ile kısa sürede tespit ederiz. Hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden, boruları parçalamadan tıkanıklığa sebep olan noktayı cihazlarla tespit edip görüntüledikten sonra kokunun nereden geldiğini monitörlerimizden size gösterir ve müşterimizin isteği doğrultusunda kokunun giderilmesini sağlarız.

Su kaçağı bulma konusunda deneyimli personelimiz tüm kokuların kaynağını tespit ettikten sonra onarım bedeli ile birlikte size bir rapor halinde sunuyoruz. Sorunun onarımı konusunda Gessa Teknik’ten destek alabilirsiniz. Yapılan hizmetimiz garanti kapsamı içerisindedir.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.