KANALİZASYON TEMİZLEME

Kanalizasyon Temizleme
Zaman içerisinde kanal hatlarında tıkanma sorunları meydana gelebilir. Evsel ve fabrikaların oluşturmuş olduğu atıklar nedeniyle kanallar tıkanabilir. Kanal tıkanıklığının onarımı için profesyonel görüntüleme cihazları ile tespitinin yapılmasından sonra profesyonel ekibimiz tarafından hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden güvenli olarak temizliğini yapmaktayız. Kanal temizliği alanında uzman, tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılması gerekir. Eğer bilinçsiz kişiler tarafından alt yapı temizlik hizmeti sağlanır ise pis su atık boruları içindeki zehirleyici birikintiler ve bu işi yeterli donanımlara sahip olmayan kişiler yapar ise geri dönüşü mümkün olmayan nedenlere sebep olacaktır.

Kanal hatları zaman içinde pis suların toplanmasını sağlayan bir sistemdir. Kanallar sadece pis suların atılmasını sağlamaz aynı zamanda insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek önemli bir yapıya sahiptir.

Kanallarda zaman içinde aşınmalar meydana gelebilir. Aşınmalar sonucunda ise çatlaklar oluşabilir. Çatlaklardan sızan su ise kısa sürede çevreye yayılır. Kanal temizleme işi yapıldığında bu tür sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bina içerisinde meydana gelen tıkanıklıklar zamanında temizletilmeli, kısa süre içerisinde bu işten yetkili olan kişiler temizliğini yapmalıdır. Eskilerdeki yöntemler kullanıldığında kanal tıkanıkları nedenini bulabilmek için uzun uğraşlar gerekiyordu. Ama şimdiki yeni teknolojilere bakıldığında tıkanıklar kolaylıkla bulunabiliyor, sorununuz gün içerisinde çözülebiliyor.

Gessa kanal temizleme olarak kullanmış olduğumuz özel kimyasal maddeler ve ekipmanlar sayesinde çevreye zarar vermeden, hiçbir yeri kırmadan çalışmalarını sürdürmektedir.

Kanallar içine gönderilen farklı cisim ve maddeler ile kanallar tıkanabilir. Bunların yanı sıra taş, beton parçaları, bez vb. maddeler de kanalların tıkanmasına sebep olabilmektir.

Kanal tıkanmaları bina içerisinde olabileceği gibi aynı zamanda bina dışında da olabilmektedir. Her iki durumda da olumsuz durumlar meydana gelebilmektedir. Bina içinde tıkanma görüldüğünde yapının bozuk olduğu veya kanalın tıkanması gibi bir durum oluşabilir.

Kanal temizleme işi muhakkak gelişmiş profesyonel cihazlar ile ve donanımlı bir ekiple yapılması gereken bir hizmettir. Gessa Teknik olarak siz değerli müşterilerimize görüntülü kameralı cihazlarla sorununuzu tespit ediyor, temizliğe başlıyoruz. Kanal içerisinden alınan görüntüler ekibimize gönderiliyor ve özel kanal temizleme cihazlarımız sorununuzu kısa sürede gideriyoruz. Kanal temizleme sonrasında bina içinde oluşan tüm kötü kokular giderilmiş olur.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

  • Ümitköy Kanal Temizleme
  • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
  • Bahçelievler Kanal Açma
  • Beysukent Kanal Açma
  • BÜLTENE ÜYE OL

    Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

    E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.