GİDER AÇMA

Gider Açma
Gider hatları zaman içerisinde tıkanabilmektir. Gessa Teknik olarak siz değerli müşterilerimize son model ekipmanlar ve alanında uzman personelimiz ile gider açma alanı içerisinde hizmet sunmaktayız. Evinizde oluşabilecek banyo, lavabo, tuvalet giderleri zaman içerisinde periyodik olarak temizletilmediği taktirde kötü kokulara ve hatta tıkanmalara ve hatta gider hatlarında çatlamalara neden olacaktır. Giderlerin genel olarak tıkanma sebebi ise giderler içine bırakılan sabun, kireç, yemek artıkları, saç, kimyevi maddeler vb. sorunlardan dolayı giderler tıkanır. Zamanında eğer önlem alınmaz ise giderler daralır ve borularınız tamamen kullanıma kapanır.

  • Banyo Gider Tıkanıklığı

  • Banyonun günlük hayatımızda sıklıkla kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde banyo giderlerinde tıkanıklık sorunları meydana gelebilir. Banyo giderleri daha çok sabun ve diğer farklı kimyevi maddelerden, saçların dökülmesinden, kireç artıklarından dolayı banyo giderleri tıkanmaktadır. Yabancı olan tüm cisimlerin banyo giderlerinde bekletilmesinde uzun vadede tıkalı kalmaya sebebiyet verir. Aynı zamanda bu tıkanmanın sonucunda ise kötü kokuların eviniz içerisinde dağılmasına neden olur. Gessa Teknik banyolarda oluşan tıkanıkları profesyonel alt yapı makineleriyle temizliyor, 1-2 saat süren işlemler sonrasında banyo giderinizin eskisi gibi kullanıma hazır olarak sizlere sunuyor.

  Tıkanıklığın asıl nedenini robot görüntüleme cihazları sayesinde sizlere ekstra olarak hiçbir maliyet çıkarmadan modern teknolojileri kullanarak, tesisat hat yapısını kırmadan, zarar vermeden giderlerinizin temizliğini sağlamaktayız. Kameralı görüntü alma cihazlarımız sayesinde tıkanıklık asıl sorununun nerde olduğunu, tıkanıklığa sebebiyet katan maddenin ne olduğunu görüp tespiti yapıldıktan sonra çelik helezonlu açma aparatıyla, içerideki tıkanıklığı parçalayarak tıkanıklığı açıyoruz.

NEDEN GESSA?

01

Makine parkurumuzda bulunan son model alt yapı makineleriyle hizmet vermekteyiz.
Dünyanın en önde gelen alt yapı temizlik sistemlerine sahip cihazlar ile müşterilerimize alt yapı, kanal, kanalizasyon çalışmalarında en iyi kusursuz hizmeti sunmaktayız.

02

Sadece internet üzerinde varolan firmalara güvenmeyin!
Referans ve müşteri yorumlarını dikkate alarak inceleme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

03

Kanalizasyon hattınızın çökük veya eğim bozukluğunu nasıl tespit ederiz?
Gelişmiş son teknoloji alt yapı kameraları ile hattınızın mevcut dayanılıklık hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GÜNCEL İÇERİKLER

 • Ümitköy Kanal Temizleme
 • Çayyolu Kanalizasyon Temizleme
 • Bahçelievler Kanal Açma
 • Beysukent Kanal Açma
 • BÜLTENE ÜYE OL

  Firmamızın yeni güncel kampanyalarından haberdar olmak için e-posta adresini yazınız...

  E-mail adresiniz kayıt edilmiştir.